Шлепко


 • Адреса: Благоја Стефковски 34
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км
 • Локација: Веднаш до автосервис Јаја


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661254481_19.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Влечна служба Шлепко врши транспорт на :
  ➡️Коли 🚨
  ➡️Мотори🚨
  ➡️Атв четрицикли 🚨
  ➡️Комбиња🚨
  ➡️Приколки🚨
  ➡️ Земјоделски машини🚨
  ➡️Останата роба до 2т 🚨

  ⚠️ Може плаќање на фактура ⚠️

  📞 077 791 769 📞
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи