Е3 Груп

Работиме нон-стоп

  • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 9 лок.23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9440 км
  • Локација: ТЦ Естекада

  • Телефон 2: 078 812012
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589891438_73.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила, комбиња, камиони, контејнери и градежни машини. Вршиме разни видови на превоз: градски и меѓуградски!

-Влечна Служба 24/7
-Шлеп Служба 24/7
-Транспорт на моторни возила и машини до 5.5T.

Влечната служба "Е3 ГРУП ДООЕЛ", во склоп на деловниот простор поседува паркинг плац за времено сместување на возилата кои се транспортираат.

Нашите услуги за влечење и транспорт се на располагање кога и каде и да сте.

Доаѓаме на која било локација во Македонија.

Ако имате барање за специфичен вид на услуга, ве молиме контактирајте не и ќе дадеме се од себе за да Ве услужиме.

ДОСТАПНИ 24 ЧАСА!

Доаѓаме за Вас и го решаваме вашиот проблем без разлика дали тоа е влечење или транспорт.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи