Шлеп служба Јанко

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Ристо Јанев 27
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7552 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685950725_27.webp?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Влечна служба Јанко
Влечка Слеп служба Јанко нуди брза и сигурна интервенција при секаква тешкотија, незгодна ситуација или едноставно кога ве напушта вашето возило поради механички и технички проблеми.

Секојдневно Ви стои на располагање кога имате потреба нудејќи ви најповолни услови. За секаква непријатност на патот, со влечна служба Јанко Гевгелија одбирате најбрз и најлесен начин за неговото решение. Контакт: тел.+389 78 320 987 ( Јанко ) Следете не и контактирајте преку официјната фејсбук страна Влечна Шлеп Служба Јанко Гевгелија.

Услугата обезбедена од Влечка Слеп служба Јанко за влечење и транспорт на возила подразбира:

- пристигнување во точно договорено време
- пристигнување на саканата локација
- кревање на возило на камион или приколка
- транспортирање на возилото до саканата локација
- превоз на возач/сопственик во кабината на камионот
- симнување на возилото од камион или приколка
- плаќање на услугата за превоз на лице место или со фактура по извршена услуга.

Обезбедува услуги за влечење и транспорт за сите видови возила:
- автомобили
- комбиња
- спортски автомобили
- мотоцикли
- трактори
- каравани
- вилушкари
- кампер приколки
- градежни машини и сл.

Следете не и контактирајте преку официјалната фејсбук страна Влечна Шлеп Служба Јанко Гевгелија и на телефонот 078 320987.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи