Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Ordinanca internistike
 • Spitale
 • Poliklinika
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Veles

Biomedikal


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 185
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 07:30 deri më 20:00 • Ma , Pr nga 07:30 deri më 15:30
 • Пауза: Ha , Mr - Enj nga 12:00 deri më 16:30

D-r Angelina dhe D-r Nada


 • Adresa: Shefki Sali 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

D-r Milan Stanojkovski


 • Adresa: Shefki Salli 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 20:00

D-r Tanja


 • Adresa: Dimitar Vllahov 27-a-1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

D-r Trajkova Jelena


 • Adresa: J.H.Xhinot 81
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

D-r Çaushevska i D-r Kiçukov


 • Adresa: 8 Nëntori 1, f.Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 13:00

Dr. Aneta Katranxhieva


 • Adresa: Llazo Osmakov 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Arsov Pançe


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Biljana Kocevska


 • Adresa: Bane Andreev Ronkata 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:30

Dr. Dimotrova Tatjana


 • Adresa: Kërste Misirkov 24
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Вто и Пет 12-17ч

Dr. Goran Katranxhiev


 • Adresa: Metodija Andonov 7 (Engelsova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

Dr. Kocik Nenad


 • Adresa: Hristo Tatarcev 14-1/1 (Marksova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

Dr. Liljana Prenxhova


 • Adresa: Oliver Kitanoski 34 (Prva Komuna)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Ma nga 12:00 deri më 20:00

Dr. Mirjana Najdovska dhe Dr. Marija Gosheva


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Dr. Nadica Cillakova


 • Adresa: Shefki Sali 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Dr. Pançe Vaskov


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

Dr. Paulla Medarova


 • Adresa: Arhiepiksop Mihaill 59 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:30

Dr. Perkova


 • Adresa: Alekso Demnievski 7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Курсот на еврото се намали денеска на меѓународните пазари на нивото од пред три години во однос на доларот. Инвеститорите на глобалните берзи чекаа нови ...
сите 31 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj