Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca gjinekologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Radovis

D-r Aleksandar i D-r Metodi Belushkovi


 • Adresa: Gjorçe Petrov 104
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

D-r Katerina Andonova


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза Пон-Пет 14-18ч

Dentaluks


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Doldurovi


 • Adresa: Blaze Koneski p.n.
 • Vendi: Radovis

Dr. Andon Koçev


 • Adresa: Javor p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Angell


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза Пон-Пет 14-18ч

Dr. Bojaxhiev


 • Adresa: Leninova 41
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dr. Metodi Belushkov


 • Adresa: Gjorçe Petrov 104
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км

Dr. Nevenka Trajkova


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза Пон-Пет 14-18ч

Dr. Violeta Samarova


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Mr nga 08:00 deri më 19:00

Intermedika


 • Adresa: Pllaçkovica 181
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Ristova Violeta


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mapa

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj