Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sewing machines - industrial
 • Industrial equipment & machinery - retail & wholesale
 • Sewing machines - home use
 • Machine parts - manufacturers & retail
 • Heating boilers
 • Clothing Industry - Auxilary And Raw Material
 • Small Appliance (Irons) Dealers
 • Textile & Textile Goods - Manufacturers
 • Sewing & Knitting Materials
Повеќе филтриПомалку филтри

Sewing machines - industrial по градови

Delcevo Gevgelija Skopje Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sewing machines - industrial

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Rigo Retex


 • Address : Engelsova 17
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

We are general imported and distributor of JUKI sewing machines, but in out production program are covered all the other brands of sewing machines and equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465459373_0.png?t=true&w=300&h=300

Dasa


 • Address : Ho Si Min 258-B
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksporteks


 • Address : Josif Josifovski Svestarot 35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okitex (Okiteks)


 • Address : 50-ta Divizija 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Singer-sero


 • Address : Sv.Kiril I Metodij 16/11 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dasa


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GPM


 • Address : Goce Delcev 155
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolekomerc-ALF/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lmb


 • Address : Goce Delcev 42
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sass komerc


 • Address : Partizanska 56
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siruba


 • Address : bul.Gevgelija b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veteks group (Vateks grup)


 • Address : Goce Delcev 38
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat - Sun from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Смислено сценарио за пропаст на банката, кое се кроело неколку месеци наназад за да можат блиски луѓе да си ги повлечат парите од Еуростандард. Но и избрзана ...
сите 51 | | | веќе видена

Пензионерите, лицата кои земале плата преку Еуростандард, како и примателите на социјален и детски додаток, ќе мора да си отворат сметки во друга банка, каде ...
сите 300 | | | веќе видена

Трите земји од регионот на југоисточна Европа забележаа историски падови на брутодомашниот производ во последниот квартал поради пандемијата на коронавирусот. ...
сите 80 | | | веќе видена

По реакциите на граѓаните дека не добиваат редовно сметки за струја, но затоа им се наплаќаат долгови, од ЕВН топката ја префрлаат на Македонски пошти, од каде ...
сите 38 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel