Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Senior citizens' centers & organizations (retirees)
 • Geriatric centres (nursing homes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Senior citizens' centers & organizations (retirees) по градови

Bitola Negotino Prilep Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Senior citizens' centers & organizations (retirees)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking7 days a week24 hoursAirconditionedCards acceptedDisabled access

Labos


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 242-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

In a quiet part of the urban environment, close to downtown, we perform placement and care of elderly people.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking7 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled access

Vera


 • Address : Nikola Parapunov 25-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

We are established in order to provide high quality service and ease of the elderly and their family.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w=300&h=300

Pensioners House (Dom na penzioneri)


 • Address : ul.120 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ARIJA- Homecare for old people


 • Address : Rudo 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Приватна установа за нега и грижа на стари и изнемоштени лица. Стручен и медицински тим се грижи за нашите корисници 24 часа, за да бидеме сигурни во вашето здравје.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649667829_57.png?t=true&w=300&h=300

Active/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brankica


 • Address : Gjore Gjoreski 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Idila Terzieva


 • Address : Prizrenska 50/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hunters Life nursing homes


 • Address : s.Katlanovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7450 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

HANTERS LIFE- ДОМ ЗА СТАРИ ЛИЦА. Нашата мисија е да обезбедиме топол и пријатен дом за Вас и да се посветиме на Вашето здравје, задоволство и долговечност.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649936315_98.png?t=true&w=300&h=300

Kiro Krsteski-Platnik


 • Address : Nada Lameska 1-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Пауза: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labos


 • Address : Vera Jocikj 4-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lika Copova


 • Address : Dzhon Kenedi 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majka Tereza


 • Address : Skupi, s.Zlokukjani b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sju raider/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofija


 • Address : Mitropolitska 13-a
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Jovan


 • Address : 11-ti Septemvri 60
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Pantelejmon (Sv.Pantelejmon)


 • Address : Gjorche Petrov 1/24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita Ve


 • Address : Butelska 29/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Зголеменото производство на електрична енергија е основа наредниот период да имаме можно намалување на електричната енергија, истакна претседателот на Владата, ...
сите 145 | | | веќе видена

Финансиите се на стабилно ниво во насока на раст, даночната реформа ќе ги зголеми приходите, повеќе пари ќе се враќаат во стопанството, чуварот на државната ...
сите 43 | | | веќе видена

Во моментов, цената на гасот на берзите е пониска од онаа што државата ја плати за февруари. Васко Ковачевски, директор на ЕСМ, денеска, одговарајќи на ...
сите 48 | | | веќе видена

Добро е што се поддржаа граѓаните и компаниите на регулираниот пазар, оцени екс вицепремиерот и актуелен претседателот на Македонската енергетска асоцијација, ...
сите 37 | | | веќе видена

Големите инвеститори сега повторно инвестираат во криптовалути, по еден месец на масовен раст на биткоинот од 40 проценти во јануари оваа година. Инвеститорите ...
сите 24 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel