Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Tetovo
 • Bitola
 • Gostivar
 • Kicevo
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Security guard & patrol agencies
 • Burglar alarms & security systems
 • Video surveilance
 • Security systems & equipment (fire & burglar alarm)
 • Transportation services
 • Fire Alarms
 • Detectors - Manufacturers & Suppliers
 • Forwarding Companies
 • Government Customs Warehouses
 • Specialised Vehicles Service
 • Measuring Devices
 • Trucks & Commercial Vechiles - Repair
 • Measurement Equipment
 • International Transport & Forwarding
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Security guard & patrol agencies


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Vis obezbeduvanje


 • Address : ul.1 br.27 s.Petrovec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7868 км

Агенцијата за обезбедување на лица и имот Вис Обезбдување е основана на Јануари 2016 год од страна на лица школувани во високи елитни военополициски образовни институции со цел да се понудат најквалитетни услуги на физички и правни лица од областа на обезбедувањето согласно Законот за обезбедување на имоти и лица во Република Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Sokol-security


 • Address : Hristo Smirnenski 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:30 to 10:30

In accordance with the nature of the security services on the market we offer our authorized, confidential and qualified: 1.Security persons - security; 2.Guards; 3.Receptionists; 4.Doormen; 5.Detectives, as well as inventive teams in case of emergencies;

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591873104_6.png?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

MDN Obezbeduvanje


 • Address : Crnice 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

MDN Security is a company whose main activity is providing, with our own efforts we upgrade it by investing in human resources and modernizing the technical equipment in order to improve the quality of the services we offer.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484557075_53.png?t=true&w=300&h=300

Brigada


 • Address : Kiril i Metodij 13/4
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300

Security MK Agensi (M&K Sekjuriti agensi)


 • Address : 11-ti Oktomvri 1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

Агенција за обезбедување на лица, имот и истраги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598869365_31.png?t=true&w=300&h=300

Daniel trans-Delta security


 • Address : Jane Sandanski n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jokom Security (Jokom Sekjuriti)


 • Address : Ilindenska kula 4
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linux (Linuks)


 • Address : Ilindenska 62/2
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Securitas-M (Sekuritas-M)


 • Address : Boris Kidric 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Security-CC


 • Address : Blagoja Toska 2-b
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2SS


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alajans security (Alajans sekjuriti)


 • Address : Straso Pindzur 82
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7928 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Armor


 • Address : Skopska 9
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baleks


 • Address : Bregalnicka 62
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7916 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Балекс е транспортна фирма од Штип која нуди високо квалитетни услуги и тоа транспорт, шпедиција и сервис.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c5fbf9829691cdb0e9835a44715260d7.jpg?t=true&w=300&h=300

Balkan energy system


 • Address : ul.515 br.8
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bns security


 • Address : Marshal Tito n.nr.
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buldog


 • Address : Nikola Vapcarov 8
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of the Republic of Macedonia for private security


 • Address : 50-ta Divizija 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekot gard/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro security


 • Address : Luj Paster 1/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Falkon-1


 • Address : Sremski front 39/5
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garda


 • Address : Ellpida Karamandi 13/1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gotas


 • Address : Narodna Revolucija 131 llok.1
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Group for protection (Груп фор протекшн)


 • Address : Toso Arsov 36
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На 30.11.2020 во просториите на УНИБанка беа извлечени десетте добитници на парични награди од наградната игра со Visa „Купи...победи”. Извлекувањето беше ...
сите 53 | | | веќе видена

Работодавачите не се толку инертни колку што состојбата наложува. Кога има безизлезна состојба тогаш тие очекуваат помош. Ние црпиме искуства и оставштина од ...
сите 91 | | | веќе видена

На одбележувањето на 29-ти Ноември – Денот на даночните работници, НЛБ Банка се здоби со признание за висок степен на даночна култура во 2020 година од страна ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel