Ekot gard
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  MDN Obezbeduvanje


  • Address : Crniche 20
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  MDN Security is a company whose main activity is providing, with our own efforts we upgrade it by investing in human resources and modernizing the technical equipment in order to improve the quality of the services we offer.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484557075_53.png?t=true&w=300&h=300

  Brigada


  • Address : Kiril i Metodij 13/4
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7493 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300

  Vis obezbeduvanje


  • Address : Nikola Parapunov 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7441 км

  The Security guard and patrol agency - Vis Security was established in January 2016. The Agency was established by persons who have been educated in high elite military police educational institutions, in order to offer the highest quality services to individuals and legal entities in the field of security in accordance with the Law on Security of Property and Persons in the Republic of Macedonia.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Две третини од реколтата тутун се веќе откупени. Според Сојузот на земјоделски здруженија, откупните претпријатија имаат преземено над 15.000 тони, а ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Пазарот на криптовалути претрпе остар пад на вредноста во последните неколку дена, но денеска како да настапи стабилизација на вредноста. Пазарната ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Пензискиот систем во Република Македонија е составен од пензиско и инвалидско осигурување врз основа на генерациска солидарност и ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel