Салонист

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Фрањо Клуз 7/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577790366_05.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Salonist креира совршени искуства за сите возрасти, пресликани преку највисоките стандарди за квалитет при изборот на козметичките и фризерските услуги. Обезбедуваме комфор, иновации и задоволство преку нашата најсовремена програма на козметички услуги.

Наша мисија е да бидеме пример за чиста и етичка нега за личната убавина на нашите клиенти.

Хигиената, грижата за себе и здравјето како начин на живот, со користење на чисти и квалитетни производи и материјали кои нудат оптимална нега, задоволство, релаксација и разубавување во нашиот салон.

Нашата визија е да бидеме водечки препознатлив бренд за чиста и етичка лична убавина помогната од нашиот креативен тим.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи