Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Спортска масажа
  • Терапевтска масажа
  • Физикална терапија - ординации
  • Салони за масажа
  • Салони за убавина
  • Рехабилитација - Центри
  • Фитнес Центри
  • Акупунктура
  • Козметички Салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Спортска масажа по градови

Битола Скопје Тетово

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Спортска масажа

Физарт


  • Адреса: Ул.180 бр.23
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

Боди ту баланс


  • Адреса: Коста Новаковиќ 50-2/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Студио за масажа, мануелна терапија и кинезитерапија

Енерги студио


  • Адреса: Методија Шаторов Шарло 23/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 18:00

Здравје и Фитнес


  • Адреса: бул.АСНОМ 60 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 16:00 до 22:00

Кинезика


  • Адреса: Христо Смирненски 54-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Крио Мк


  • Адреса: Петар Поп Арсов 28 лок.2
  • Место: Скопје

Промедика Естетик


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50/1 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Мапа

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност javendolg.open.finance.gov.mk, која ја изработи ...
сите 29 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши присуствуше на потпишување на Договори за Јавно- приватно партнерство по ЕСКО модел за јавно осветлување помеѓу ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи