Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Ohër
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gastronomi - pajisje
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Pajisje për mishtore
 • Porcelan - prodhim dhe tregti
 • Furra - Pajisje
 • Frigoriferë Industrial
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Suvenire
 • Furra - Tregëti
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Materiale Dekorative
 • Çarçafë Dhe Mbulesa
 • Ndriçim - Shitore
 • Ftohje - Pajisje Ftohëse - Tregtim Dhe Montim
 • Pajisje Për Shitore
 • Ambalazh Për Paketim
 • Rafte Metalike
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Klimatizim - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - pajisje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Frigo San


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

FRIGO SAN është kompani e cila merret me prodhimin dhe shpërndarjen e pajisjeve profesionale gastronomike për objekte hotelerike.


Alma bpCeles


 • Adresa: Vanço Pitosheski 19-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи