Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Stip
 • Veles
 • Prilep
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - pabe
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lokale pijesh
 • Lounge bars
 • Restorante - Bistro
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - pabe

Mak Mlin


 • Adresa: f.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 00:00 • Pr nga 07:00 deri më 01:00

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mechos cafe


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 38
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pab Komedija


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pab Porta


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21-a/2-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papas fud end kofi


 • Adresa: Xhemall Bijediq p.n.
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Konzul


 • Adresa: Shлn Spaso Radovishki 202
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Pab


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 28
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pllaza de Toros


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ p.n., lok.65
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simpl Cofe % Fud


 • Adresa: Pere Temelksoski 1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sistem pab


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje Bar Crawl/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tabu Pab


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 3
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tarantino


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89/9
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Harp Irish pub


 • Adresa: Revolucioni Popullor 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tino Pab


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 53
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Woodstock


 • Adresa: 14 Qershor 29
 • Vendi: Makedonska Êamenicë
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

XO Cafe


 • Adresa: Vasil Surchev 30
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

kopsht birre/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 6 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj