Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lokale pijesh
 • Restorante - pabe
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Lokale pijesh по градови

Kumanovë Ohër Shkup Shën Nikollë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lokale pijesh

Cosy bar


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ganza


 • Adresa: Gjorgji Peshkov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gluvo kuche


 • Adresa: Risto Shishkov (Dimitrije Tucoviq) 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dulle


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolektiv


 • Adresa: 11 Tetori 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Shuf


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 00:00 • Sh nga 15:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Me pelqen birra


 • Adresa: Maksim Gorki 25/4
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Star Grad


 • Adresa: Gradishte 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

kopsht birre/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska PivnicaKategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Five


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 1
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Pab


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 28
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tabu Pab


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 3
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tarantino


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89/9
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zletovo


 • Adresa: Makedonia, f.Zletovo 322
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 23:00

Kategoritë:

lokale pijesh

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 6 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj