Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - pabe
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Lounge bars
 • Restorante - bistro
 • Lokale Pijesh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - pabe

Skopje Bar Crawl


 • Adresa: Sheshi Maqedonia
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Harp Irish pub


 • Adresa: Revolucioni Popullor 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

restorante - pabe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Harph-Irish pub


 • Adresa: Kej Boris Kidriç 15
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел стимулирање на купување домашни производи, а со тоа и поддршка на македонското стопанство во услови на COVID-19 кризата, домашната платежна картичка е ...
сите 18 | | | веќе видена

Банките ширум светот се соочуваат со вкупна загуба од кредити во вредност од 2,1 трилион долари (1,66 трилиони фунти) до крајот на 2021 година како последица ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj