Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Vallandovë

Epi


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kllaringo


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 35
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 15:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kullta


 • Adresa: Kompleks Izvor
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Ston


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RC Izvor


 • Adresa: Llazar Kolishevski 57
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riko


 • Adresa: Nikola Karev 37
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата побара кривична одговорност за половина од газдите кои зеле државна помош, без да им исплатат денар на вработените. Останатите, исплашени од високите ...
сите 53 | | | веќе видена

Речиси 90 туристички агенции ќе добијат од колачот државни ваучери за туризам. Денеска на полноќ истекува рокот до кога агенциите може да се регистрираат на ...
сите 61 | | | веќе видена

Цените на нафтата денеска зајакнаа, поддржани од саудискиот оптимизам за зголемената побарувачка во Азија и ветувањето на Ирак дека дополнително ќе ги намали ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj