Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Resnjë

Gallaksi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjerdan


 • Adresa: Korçullanska p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Holidej


 • Adresa: Josif Josifovski-Sveshtarot 243
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klasik


 • Adresa: Korçullanska 39
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parlament


 • Adresa: Korçullanska 54
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pirej


 • Adresa: Korçullanska 52-A
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rajska Gradina


 • Adresa: Lagja e Vilave-Pretor
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Relax Beach Resort


 • Adresa: f.Pretor
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran As


 • Adresa: Korçullanska 58
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Ll/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star sokak kaj Toshe


 • Adresa: Kuzman Josifovski p.n.
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara çeshma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Raskrsnica


 • Adresa: f.Brajçino
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 109 | | | веќе видена

Владата да ја повлече одлуката за продажба на земјоделско државно земјиште по најмногу евро за квадрат, бараат од ново формираната партија Граѓански Фронт. Ќе ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Милионерите Питер Тиел и Алан Хауард инвестираа во нова размена на криптовалути, дознава „Фајненшл тајмс“. Компанијата, водена од ...
сите 31 | | | веќе видена

Цените на нафтата се зголемија на меѓународните пазари на над 69 американски долари, поддржани од знаци на економско закрепнување од корона-кризата и ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj