Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - национални
 • Ресторани - пицерии
 • Гостилници
 • Ресторани - Скара
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Казина
 • Кабареа
 • Лаунџ Барови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Битола


Грне


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 37
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гурман


 • Адреса: Коле Неделковски 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диадем


 • Адреса: с.Крклино (БП Пелагонија Петрол)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елисиум Кичен & Бар


 • Адреса: Браќа Мингови 26
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Епинал


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 62
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуфорија вединг & Евент центар


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 25
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жежо


 • Адреса: Александар Турунџев 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жежо


 • Адреса: Партизанска 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зелен рај


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Император


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар), Градско шеталиште б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10766 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеопс


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кисела Вода


 • Адреса: с.Крстоар б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10773 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колта


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00 • Саб - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Круна


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 130
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кус-кус


 • Адреса: Кирил и Методиј 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љубе


 • Адреса: Новосадска 18
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манаки


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маршал


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 102
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мезе бар Дионис


 • Адреса: Влатко Миленковски 7
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата на Соединетите Американски Држави е еден од најголемите носители на криптовалути заедно со другите глобални нации како што се Обединетото Кралство и ...
сите 27 | | | веќе видена

Управниот одбор на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) синоќа соопшти дека генералната директорка Кристалина Георгиева доби уште еден мандат. Вториот петгодишен ...
сите 48 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка и Стопанската комора на северозападна Македонија потпишаа Меморандум за соработка, кој ќе им го олесни пристапот ...
сите 9 | | | веќе видена

Кинеските медиуми повикувајќи се на податоци од Шангајската царина, објавија дека од Шангај, Кина се извезени 149 бродови во првите два месеци од 2024 година, ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи