Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - национални
 • Ресторани - пицерии
 • Гостилници
 • Ресторани - Скара
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Казина
 • Кабареа
 • Лаунџ Барови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Битола


Мезе бар 102


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 102
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики бургер центар


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 8-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики Бургер


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) 39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Палас


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 48
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-Прасечко


 • Адреса: Столарска 1-б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наде-Митко


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Овошна градина


 • Адреса: Кирил и Методиј 12
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оскар


 • Адреса: Раскрсница Црвени Петли, пат за Нижополе
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палигора


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Папараци


 • Адреса: бул.1-ви Мај 268
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паскал буковче


 • Адреса: Рајко Жинзифов 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планинска Куќа


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10774 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиер Центар


 • Адреса: Стив Наумов 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Путник


 • Адреса: Македонски гемиџии б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Равена


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 89
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рајска порта


 • Адреса: Ванчо Јаневски 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10767 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ресторан Петровски


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рудо Јагне


 • Адреса: бул.1-ви Мај 154
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соколски


 • Адреса: с.Дихово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соренто


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи