Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - национални
 • Ресторани - пицерии
 • Гостилници
 • Ресторани - Скара
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Казина
 • Кабареа
 • Лаунџ Барови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Битола


Адриатик


 • Адреса: Илчо Стојановски (Кумровец) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10771 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аурум


 • Адреса: Партизанска 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Балукс


 • Адреса: Шералти б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барон


 • Адреса: Градско Шеталиште б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белведере


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 13:00 • Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бриони


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 42
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вавилон


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10771 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Верона


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Виста


 • Адреса: Нижополе
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Гранд


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10771 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дајмонд


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Винарска визба Лозар


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор)с.Горно Оризари 2-Б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гала Гарден


 • Адреса: Томаки Димитровски 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гламур


 • Адреса: с.Дихово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд фелициа


 • Адреса: Новачки Пат 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд Фелициа


 • Адреса: Михаил Апостоловски – Дончо б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горски Очи


 • Адреса: Партизанска 16-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоцева порта


 • Адреса: бул.1-ви Мај 215
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд Арена


 • Адреса: Шералти 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд Премиер


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10766 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сметководителите да ги покачат услугите и да ги зголемат платите на вработените согласно растот на инфлацијата и просечната плата на државно ниво, препорача ...
сите 7 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи