Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Гостивар
 • Струмица
 • Куманово
 • Битола
 • Прилеп
 • Струга
 • Кичево
 • Штип
 • Велес
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани за свадби
 • Ресторани
 • Хотели
 • Кетеринг
 • Ресторани - национални
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Ресторани - Пицерии
 • Базени За Пливање
 • Мотели
 • Настани - Организација
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Спа Центри
 • Свадби - Организатори И Планери
 • Конференции - Организација
 • Кетеринг Индустриски - Организирана Исхрана
 • Ресторани - Специјалитети
 • Ресторани - Италијански
 • Плочки
 • Бензински Пумпи
 • Гостилници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ресторани за свадби


Бела вода


 • Адреса: Скопски пат б.б
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вединг Гарден


 • Адреса: Палмиро Тољати 103
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вотра


 • Адреса: Питарница 1
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден палас


 • Адреса: Индустриска зона 10-в
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дворец


 • Адреса: Скупи 31
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ел-пром


 • Адреса: Ленинова 30
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етерно


 • Адреса: Агроберза 12
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етно-Вила Св. Никола


 • Адреса: Населба без уличен систем
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуфорија вединг & Евент центар


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 25
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златно буренце


 • Адреса: с.Долна Бањица
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Контраст


 • Адреса: с.Слатино
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крис-Дани


 • Адреса: ул.5 Ново Село 9а
 • Место: Скопје

Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ги вашите свадби, крштевки, мекици, коктели, родендени кај нас.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300

Линди


 • Адреса: с.Арачиново
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медо


 • Адреса: с.Батинци б.б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наполеон


 • Адреса: Агроберза 3
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нита Палас


 • Адреса: ул.2 с.Визбегово б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк


 • Адреса: Доне Божинов 45
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планет


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романса


 • Адреса: Индустриска, с.Прдејци 3
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тиволи


 • Адреса: с.Шемшево
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 87 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 32 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи