Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани за свадби
 • Хотели
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ресторани за свадби во Струга

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Софра


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10717 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Ресторан

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1719483485_21.png?t=true&w=300&h=300

Виган


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев


 • Адреса: с.Калишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лукс


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈12517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ориент


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Престиж


 • Адреса: Магистрален пат б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фантаси


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

АД МЕПСО вечерва излезе со реакција по информацијата дека поради испад на далновод на МЕПСО без напојување со струја останал Блок 1 во РЕК Битола. Од АД МЕПСО ...
сите 22 | | | веќе видена

Вчера се одржа редовна седница на Извршниот одбор за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 68 | | | веќе видена

Претседателката на Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) , Одил РеноБасо ќе дојде во дводневна посета на земјава. Ова ќе биде нејзината втора посета ...
сите 78 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 27 | | | веќе видена

Хотелиерите и рестораните во Бугарија се подготвени за масовни штрајкови поради драстичното поскапување на струјата за стопанствениците во изминатиот месец. ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи