Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани за свадби
 • Хотели
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ресторани за свадби во Охрид

Амбасадор


 • Адреса: Дејан Војвода 9
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10729 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коцарев


 • Адреса: нас.Св.Еразмо
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10731 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонска куќа


 • Адреса: Населба Без Уличен Систем
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи