Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Тетово
 • Прилеп
 • Гостивар
 • Штип
 • Битола
 • Струга
 • Виница
 • Струмица
 • Куманово
 • Радовиш
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рент а кар агенции
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
 • Туристички агенции
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Авионски билети
 • Автобуски Билети
 • Автомобили - Половни
 • Комбиња - Изнајмување
 • Такси Компании
 • Патна Влечна Служба
 • Моторцикли И Скутери - Изнајмување
 • Автобуски Превоз
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани
 • Хотели
 • Агенции За Недвижности
 • Бензински Пумпи
 • Транспорт - Меѓународен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Рент а кар агенции


БХЛ Рент А Кар


 • Адреса: Меѓународен Аеродром Скопје б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби Ренталс


 • Адреса: Ванчо Прке б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вип сервис рента кар


 • Адреса: Фредерик Шопен 28-1/1
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Габерови


 • Адреса: с.Ораовица 108-а
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд Кар


 • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 15
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грин Моушн


 • Адреса: Козле 88-4/5
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Економи


 • Адреса: Мегународен Аеродром Скопје
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МСД Карс


 • Адреса: Серменинска 70
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мара Рент А Кар


 • Адреса: Меѓународен Аеродром Скопје б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нез Рент а Кар


 • Адреса: Меѓународен Аеродром Скопје б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пегасус


 • Адреса: Наум Охридски, с.Пештани 89
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Писта


 • Адреса: бул.АСНОМ б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скај рент а кар


 • Адреса: Фрањо Клуз 7
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Супер Стар


 • Адреса: Струмичка 4/2-4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ТТ Рен А Кар


 • Адреса: 23-ти Октомври(Владимир Комаров) 1-5 лок.4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ Интернешнл


 • Адреса: Скупи 67
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ Рент А Кар


 • Адреса: Васил Ѓоргов 18/24
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трип Солушнс


 • Адреса: Меѓународен Аеродром Скопје б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан


 • Адреса: Беаз Куле 1-б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 33 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 79 | | | веќе видена

Компанијата „Крејон Македонија“ има причини за да прослави. Пред околу три недели на нејзината сметка легнале „одлични“ близу 6 милиони евра од македонската ...
сите 4 | | | веќе видена

Автобуските превозници на меѓународни релации имаа добра летна сезона! Статистиката покажува дека автобуски превоз во екот на летната сезона (јули-септември) ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи