Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рент а кар агенции
 • Туристички агенции
 • Автобуски билети
 • Авионски билети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Рент а кар агенции во Охрид

Бале Турс


 • Адреса: бул.Туристичка лам.3/3 лок.5
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Ескејп


 • Адреса: К.Ј.Питу 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 09:00 до 12:00

Изи рент а кар


 • Адреса: Аеродром Св.Апостол Павле
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7858 км

Лале Турс


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб - Нед од 08:00 до 14:00

Мај Веј


 • Адреса: Димитар Влахов 20
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

Одисеа Травел


 • Адреса: Димитар Влахов 15 лок.1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 21:00

Рент а кар


 • Адреса: бул.Туристичка Мини Базар Гранит
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Ролекс


 • Адреса: Даме Груев 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Травео Травел


 • Адреса: Димитар Влахов 18/4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Мапа

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи