Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Куманово
 • Прилеп
 • Велес
 • Кочани
 • Кичево
 • Струмица
 • Гостивар
 • Охрид
 • Кавадарци
 • Крива Паланка
 • Свети Николе
 • Струга
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Ресен
 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Автошколи
 • Станици за технички преглед на возила
 • Авто-мото друштва и сојузи
 • Автомобилски сервиси (автосервиси)
 • Возачи - здруженија
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Патна Влечна Служба
 • Хомологација - Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Автошколи


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Деива


 • Адреса: бул.Јане Сандански 86
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

„Учи со најдобрите, вози безбедно!“

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605873403_7.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Авто Школа Мобилити


 • Адреса: М.Т.Гологанов 51
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Авто Школа Мобилити располага со најсовремени возила Hyundai i10, Hyundai i30, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Suzuki Alto и Mazda 2 и квалификуван тим од 7 професионални инструктори и предавачи.

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351762_7.jpg?t=true&w=300&h=300

Даел Транс


 • Адреса: Борис Кидрич 2 с.Русиново
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7539 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од "Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од "Ц„ категорија.

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300

Сигурност


 • Адреса: Никола Парапунов 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606826837_63.png?t=true&w=300&h=300

АРДИ


 • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Кога станува збор за најдобрите часови за возење, ARDI е најдоброто решение за вас!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300

Ауто контрол М


 • Адреса: В.С.Бато 1
 • Место: Тетово

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

АМСМ АМД Љуботен


 • Адреса: В.С.Бато б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голф-Д


 • Адреса: Јане Сандански 112/1
 • Место: Тетово
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зебра


 • Адреса: Беличица 3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моменто


 • Адреса: Илинденска 350
 • Место: Тетово
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М&Б


 • Адреса: Илирија 18, Зелен Пазар К/2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ора 2013


 • Адреса: 19-ти Ноември 87
 • Место: Тетово

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ОГ


 • Адреса: Маршал Тито 55 лок.3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Унион


 • Адреса: Маршал Тито 136/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уно Миралим


 • Адреса: Благоја Тоска 47/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флорида


 • Адреса: Дервиш Цара 28-А
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Автомак


 • Адреса: Дрезденска 15/2, лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Автошкола-Алф


 • Адреса: Ќиро Митрев 9
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Авто Оли Ас


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Авто Школа 3М


 • Адреса: Живко Фирфов 1
 • Место: Велес

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа


 • Адреса: Никола Тесла 88
 • Место: Битола

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 17/1 лок.1
 • Место: Скопје

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангела


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аполо


 • Адреса: Тодор Велков 1/1-3
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 14 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 19 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи