Rebis

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

  • Address : bul.8-mi Septemvri 2/2 (Oktomvriska Revolucija)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  • Telephone 2: +389 78 235916
  • Working Hours: Mon - Sun from 17:00 to 21:30Photo of Location
Photo of Location

Лабораторијата на ОКТА доби меѓународен сертификат кој претставува потврда за високото ниво на квалитет и прецизност со кое се вршат испитувањата на нафтените ...
сите 56 | | | веќе видена

Нема веќе долги чекања во УЈП и УИПР, граѓаните со само еден клик од својот дом ќе можат да ги следат нивните предмети во управите, соопшти Министерството за ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи