R3 Infomedia

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: do Sante klinika

  • Faksi: 02 3178488

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5dec01a5b22ea5e85f7fc2e81c9bee63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

R3 Infomedia ofron 4 produkte:

1.Libri i Artë-mundëson kërkim të shpejt dhe të thjeshtë të informacioneve të rëndësishme për nevojat e përditshme. Libri i Artë kategorizon në mënyrë të detajuar të gjitha shërbimet, produktet, institutet, kompanitë, individët, firmat e mëdha dhe të vogla, në seksione të definuara më vete. Të gjitha informacionet nga baza e Librit të Artë janë ë disponueshme për popullsinë e gjerë në Maqedoni nëpërmjet produkteve të printuara (Zlatna Kniga në maqedonisht dhe Libri i Artë në shqip), ueb faqja www.zk.mk (në gjuhën maqedonisht, shqip dhe anglisht), si dhe në aplikimet mobile dhe të paguara TV.
Prodhimi tërësisht është i adaptuar në tregun vendas dhe i njëjti është rezultat i punës në ekip të 23 anëtarëve të përkushtuar të R3 Infomedia.
Libri i Artë , dy herë ka marr njohje si Superbrand për Maqedoninë për vitin 2009 dhe 2011.

2. www.MarketKonekt.com – zgjeron on-line mundësi, lidh direkt kompanitë me konsumatorët. Shërbimi mundëson mundësi të shpejt, të përshtatshme dhe të lirë të promovimit të produkteve të bizneseve, si dhe informacione të detajuara të ofertave për konsumatorët. për momentin shërbimi është i disponueshëm në Maqedoni, Bullgari dhe Albania. Plani I R3 Infomedia është që në një të ardhme të afërt t'i përfshijmë dhe tregjet e tjera nga Ballkani.


3. www.GetLokal.mk është fokusuar në stilin e jetesës dhe daljet, ku shfrytëzuesit marrin vendime të bazuara në rekomandimet e personave me të njëjtat mendime. Është i disponueshëm dhe në internet dhe nëpërmjet aplikimit për celularë. Momentalisht mbulon Bullgarinë, Rumaninë, Maqedoninë dhe Serbinë.


4. 1188 – Shërbimi Kombëtar Maqedonas (faqe të bardha dhe të verdha) - i disponueshëm nëpërmjet call-qendrës dhe www.1188.com.mk
më shumë
15%save
Retail Price - VAT Included:850 MKD723 MKD

Test product

9%save
Retail Price - VAT Included:242 MKD218 MKD

Direct mail

7%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD44.999 MKD

Direct e-mail marketing

Retail Price - VAT Included:3.200 MKD

База на податоци

Retail Price - VAT Included:3.200 MKD

База на податоци

Retail Price - VAT Included:1 MKD

Direct mail

Retail Price - VAT Included:6.663 MKD

Advertisement in Golden Book

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertisement on www.zk.mk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Database services


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj