R3 Infomedia

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Faksi: 02 3178488
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Me traditën e vetë 11 vjeçare, Zlatna Kniga është lidere në tregun e informatorëve dhe brend me nivel të lartë të mirënjohjes, imazhin e krijuar, dhe vazhdimisht lojalitet i fortë tek konsumatorët maqedonas. Veçanërisht, përmes botimit regjional në gjuhën shqipe, brendi është i qasëshëm edhe para populatës Shqipëtare.

R3 INFOMEDIA krijon 2 libra të shtypura - brende: Zlatna Kniga dhe Libri i Artë.

Zlatna Kniga është medium informativ vjetorë inovativ për Maqedoni. Për shfrytëzuesit , nga njëra anë, mundëson shpejtë dhe thjeshtë të arrijnë deri tek informacionet e vlefshme për nevojat e jetës së përditshme.
Nga ana tjetër, reklama në këtë informator të shtypur vjetorë është burim i sigurtë për shitje të re dhe rritje të fitimit të firmave, të mdha dhe të vogla.
Zlatna Kniga bën kategorizim detal të të gjitha shërbimeve, produkteve, institucioneve, ndërmarrjeve, individëve, firmat e vogla dhe të mëdha.
•2.004 tituj të veprimtarive në „Indeksin e titujve“ origjinal
•Mbi 60.000 informacione të detalizuara dhe verifikuara
•Të pranishëm në firma dhe familje
•Kupona për zbritje të cilat mund të përdoren gjatë tër vitit
•Distribuim falas për të gjitha


LIBRI I ARTË
Libri i Artë është meduim i parë informativ dhe inovativ vjetor në gjuhën shqipe në R. e Maqedonisë, i cili është i dedikuar për popullatën shqiptare në R.e Maqedonisë.
Libri i Artë për momentin është i vetmi medium informativ me përmbajtje komerciale me vëllim të tillë, i cili përmbush nevojat e reklamimit të bizneseve të vogla, të mesme dhe të mdha jo vetëm të popullatës Shqipëtare, por edhe më shumë edhe në mes popullatës Maqedonase.
më shumë

Postime

Патувај безгрижно. Што ви е потребно за патување надвор од државата?

За патување надвор од државава потребно е да имате: Патна исправа (пасош) Меѓународна возачка дозвол ...

Купони - Одбрани купони

На Златна Книга те очекуваат повеќе од 100 БЕСПЛАТНИ купони за попуст ова лето и повеќе од 20 одбран ...

Автомобилска одговорност

Осигурувањето од автомобилска одговорност претставува законски задолжителна обврска пред вклучување ...

Заштитни фолии за прозорци

Стаклото е еден од најзначајните материјали во градбата на станбените објекти поради способноста да ...

Eurostandard Banka

Подаруваме карти за OHRID SUMMER FESTIVAL - ФЕСТИВАЛ ОХРИДСКО ЛЕТО ! 🎫Сподели со нас во коментар ко ...

Првата миризлива MasterCard® дебит бесконтактна картичка

Новата миризлива картичка е првата Mastercard дебитна картичка, а воедно и прва бесконтактна картичк ...

Eдно патничко осигурување за цел свет

Купивте се што е потребно за патување, за скијање или сончање, билетите и пасошот ги ставивте во џеб ...

Здравствено-патничко осигурување

Привлечноста во патувањата лежи во потребата од запознавање нови култури, средба со неверојатни архи ...
15%save
Retail Price - VAT Included:850 MKD723 MKD

Test product

9%save
Retail Price - VAT Included:242 MKD218 MKD

Direct mail

7%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD44.999 MKD

Direct e-mail marketing

Retail Price - VAT Included:1 MKD

Direct mail

Retail Price - VAT Included:6.663 MKD

Advertisement in Golden Book

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertisement on www.zk.mk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Database services


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи