Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Kinema dhe kinosalla
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Kinema dhe kinosalla по градови

Manastir Ohër Probistip Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kinema dhe kinosalla

Kino sens


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D Kino


 • Adresa: Marshall Tito 60
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cineplexx


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:30 deri më 23:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frosina


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinemaja e Qytetit-Milenium


 • Adresa: QTQ kati 1 sek.8 lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinosens 7D


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kultura


 • Adresa: Marshall Tito 19
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore Grigor Prliçev


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudar


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n., Shtëpia e kulturës
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e ARM-së/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и ...
сите 200 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 23 | | | веќе видена

Вината на светски препознатливите брендови на „Тиквеш“ и „Tikveš Châteaux & Domainеs“ повторно го потврдија исклучителниот квалитет. Само во последните два ...
сите 8 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj