Qendra e Edukimit Vizion - Vendndodhja Karposh

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Franklin Ruzvellt 33/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1503646627_84.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në botën moderne, përdorimi i kompjuterëve në të gjitha sferat e jetës dhe njohja e mirë e gjuhëve të huaja është bërë jo vetëm një çështje vullnetit të mirë, por një nga parakushtet bazë për sukses në punë, studime, shkollë, ...

VIZIA është shfaqur me qëllim për të ndihmuar ata që duan të pasurojnë arsimimin e tyre në këto fusha.
Qëllimi kryesor është që pjesëmarrësit të fitojnë trajnimin më të mirë cilësor me teknologjitë më të fundit dhe më të mira që ekzistojnë. Për këtë qëllim, mësimi në VIZIA kryhet në grupe të vogla, me profesorë të kualifikuar dhe në klasa të pajisura shumë mirë.

VIZIA edhe më tej mbetet e hapur për çdo lloj bashkëpunimi. Ejani të njihemi! Shpresojmë që do të kënaqeni duke mësuar me ne, ashtu siç do të kënaqemi edhe ne në shoqërinë tuaj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj