Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Veles
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qebaptore
 • Restorante nga a deri në zh
 • Mehane
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - Zgarë
 • Kasapë Dhe Mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qebaptore

Ajhan grill


 • Adresa: Çarshia e epërme 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qebaptore

Matranç


 • Adresa: Todor Cipovski-Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Venera


 • Adresa: Beliçica 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Fontana Elf


 • Adresa: Abdyl Frashëri 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Te Luta


 • Adresa: Illindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Luli


 • Adresa: Kompleksi Shipad
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Fontana Repe-Drini


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

qebaptore

Fontana


 • Adresa: Goce Delçev p.n. (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

AromaKategoritë:

qebaptore

Mishtore Beli


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

Mal Çardak


 • Adresa: Borçe Jovanoski 74
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qebaptore

Daka


 • Adresa: Belliçica 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Llovec


 • Adresa: Pançe Poposki 12
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

Kategoritë:

qebaptore

Shampion 1


 • Adresa: QT Gjorçe Petrov 18 lok.3/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 19:00

Kategoritë:

byrektore, qebaptore

Kaj 61


 • Adresa: Aco Shopov 61 (Proleterska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Viva


 • Adresa: Aco Shopov p.n. (Proleterska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Kaj 61


 • Adresa: Esperanto p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qebaptore

Sofra


 • Adresa: Nikolla Parapunov p.n. lok.22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

Ukus


 • Adresa: Indira Gandi 38 (Shuto Orizari)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qebaptore

Boro-Miki


 • Adresa: Radishanska 4/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска вчера на прес-конференција во Владата порача дека Буџетот е во добра кондиција и оти финансиите се стабилни, но ...
сите 125 | | | веќе видена

Златните и девизните резерви на Русија достигнаа 557,5 милијарди долари во првите 10 дена од новата година, според најновите податоци на руската централна ...
сите 4 | | | веќе видена

Мобилната лабораторија за испитување на квалитетот на течните горива односно на нафтата и нафтените деривати што ја купи државата пред седум месеци за 512.000 ...
сите 32 | | | веќе видена

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj