Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Tetovë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punësim - agjenci për ndërmjetësim
 • Punësim jashtë vendit - agjenci për ndërmjetësim
 • Punësim - agjenci për punësim të përkohshëm
 • Konsalting kuadrosh
 • Konsallting
Повеќе филтриПомалку филтри

Punësim - agjenci për ndërmjetësim по градови

Manastir Ohër Prilep Shkup Shën Nikollë Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Punësim - agjenci për ndërmjetësim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Pella


 • Adresa: Kompleks EMO, f.Kosel p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përmes Agjencisë Pella ofrohet punësim në Gjermani për zejtarët dhe stafin mjekësor nga Maqedonia dhe vendet e tjera të Ballkanit.


Qendra e Karrierës e UEJL


 • Adresa: Ilindeni p.n., Universiteti i EJL-së
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Agjencia për Punësim


 • Adresa: Mareshali Tito p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Asteria


 • Adresa: Maksim Gorki 8, kati.1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

De Mano HR Konsalting


 • Adresa: Cërvena Voda 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Dekra


 • Adresa: Cërvena Voda 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Horizont


 • Adresa: QT Zhivko Brajkovski 104/28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Kariera Onlajn (KARIERA.mk)


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 7 lam.C-2/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kouzon


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 14 lok.8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:30 deri më 14:30

Kouzon


 • Adresa: Vanço Përke 125/8
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Mapa

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена

Гордана Пирковска Змијанац од Скопје, која избриша графит со говор на омраза за на него да напише „Смрт за омразата, љубов за сите“ и против неа беше покрената ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj