Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punë dore
 • Suvenire
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Gift-shop
 • Filigrane
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Materiale Dekorative
 • Qeramikë - Produkte
 • Ikona
 • Drugdhendje
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Organizata Joqeveritare
 • Artistë Të Pavarur
 • Etno Shitore
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Drugdhendës
 • Skulptorë
 • Piktorë
 • Atelje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Punë dore në Shkup

Alekstra Punëdore


 • Adresa: Dime Anicin 5-15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Anmanigo


 • Adresa: QT Mavrovka kati nëntokë lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Atelie ZografDM 3 Izvedba Dizajn


 • Adresa: rr.1 nr.55 Dolno Lisice
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

DM 3 Design Design është një kompani që me profesionalizmin, stafin e trajnuar mirë dhe përvojën e gjerë të punës ju ofron lloje të ndryshme të shfaqjeve: Fasadat me cilësi të lartë izoluese termike me cilësi të lartë, pllaka, dizajn të brendshëm dhe rinovim të ndërtesave, fasadave, elementeve dekorative dhe gips të punuar me dorë kartoni, shërbime të bojës.

Dirjan DizajnKategoritë:

punë dore

Drakull


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Dyqane muzeu


 • Adresa: Josif Mihailloviq 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fadil Latifoviq-Tito


 • Adresa: Rr.3 nr.106, f.Batincë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

Kategoritë:

skulptorë, punë dore

Gift hous


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

gift-shop, punë dore

Glass&Silver


 • Adresa: Vollgogradska 2-4/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Inkaso


 • Adresa: Rafaell Batino 21-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

punë dore, ikona, atelje

Karla Juvelir


 • Adresa: Prashka 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Komrad dizajnKategoritë:

punë dore

Mapa

МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
сите 128 | | | веќе видена

Незаконско одгледување на марихуана е делото со кое српската држава го товари Предраг Колувија. За една година заработил 3.2 милиони евра од марихуаната ...
сите 7 | | | веќе видена

Аргентинскиот претседател изјави дека нема да ги земе преостанатите 11 милијарди американски долари од тековната програма за заем на ММФ затоа што „пијанството ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj