Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Skulptorë
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Punë dore
Повеќе филтриПомалку филтри

Skulptorë по градови

Kavadar Prilep Shkup Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Skulptorë

Anicin


 • Adresa: Jurij Gagarin 55/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

ikona, skulptorë

Euro Plaster


 • Adresa: rr.20 nr.112, Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00 • D nga 09:00 deri më 20:00

Prodhimi, shitja dhe instalimi i elementeve gips dekorative, si mbulesave të gipsit, shtyllave, rosetave, maskave dekorative për zjarrit, relieveve dhe shifrave të artit, ndërtimit të pllakave të gipës, shërbimeve të molarit dhe dekoratave të jashtme të betonit (burime, skulptura, vazo lulesh).

Fadil Latifoviq-Tito


 • Adresa: Rr.3 nr.106, f.Batincë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

Kategoritë:

skulptorë, punë dore

Neoart


 • Adresa: Nikolla Parapunov 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Kategoritë:

atelje, skulptorë

Sonja PankovaKategoritë:

piktorë, skulptorë

Vajarsko studio


 • Adresa: Umetniçka p.n.,Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

Kategoritë:

skulptorë

Korun


 • Adresa: Brigada e 8-të e Velesit 6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

Kategoritë:

skulptorë

Mukaetov Kiril


 • Adresa: Pano Mudarov 14
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ma - Sh nga 12:00 deri më 19:00

Kategoritë:

skulptorë

Nikolloski Sotir i Vllatko


 • Adresa: Goga Dimitrioski 108
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

skulptorë

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи