Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psychiatric hospitals & institutions
 • Hospitals
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Psychiatrists
 • Psychologists & counseling centers
 • Neuro-Psychiatry
 • Health Care Services - Public
Повеќе филтриПомалку филтри

Psychiatric hospitals & institutions по градови

Bitola Demir Kapija Gevgelija Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip

Радиус (100км)

Psychiatric hospitals & institutions

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Mental Health Centre (Centar za mentalno zdravje)


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psychiatric hospital-Negorci (Psihijatriska klinika-Negorci)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Special Institute Demir Kapija (Specijalen zavod Demir Kapija)


 • Address : Naum Naumovski Borche 4
 • Place: Demir Kapija
 • Distance: ≈7943 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
сите 16 | | | веќе видена

Германскиот министер за енергетика и клима Роберт Хабек денеска изјави дека групата Г7 ќе го води патот кон ставање крај на употребата на јаглен. var ...
сите 51 | | | веќе видена

Иутекредит ги објави неревидираните резултати од за првиот квартал од 2022 година. СТРАТЕШКИ ДОСТИГНУВАЊА Вкупниот број на клиенти се зголеми за 23,7 отсто на ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel