Special Institute Demir Kapija (Specijalen zavod Demir Kapija)


 • Address : Naum Naumovski Borche 4
 • Place: Demir Kapija
 • Distance: ≈10776 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  D-r Gramov


  • Address : Venijamin Machukovski 26
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10686 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  -Третман на: Панични состојби фобии,пострауматски синдром,депресија,психози,зависности од дроги,ПАС и алкохол, стрес менаџмент... -судски вештачења

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654677519_64.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
  сите 22 | | | веќе видена

  „Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
  сите 68 | | | веќе видена

  ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
  сите 39 | | | веќе видена

  За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel