Promedika

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: Përball Q.T. Ramstor

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
ПРОМЕДИКА е долгогодишен ексклузивен партнер на реномирани мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата.

ПРОМЕДИКА има специфичен и единствен модел на покривање на крајните корисници низ Р.Македонија. Нашата посветеност и одговорност кон здравјето ја демонстрираме преку следење на здравствената политика во согласност со економските критериуми и постојано сме фокусирани на соодветноста на ценовната политика согласно куповната моќ на крајните корисници.

МЕДИЦИНА
Основна дејност на Секторот за медицина е продажба на медицински помагала, медицински потрошен материјал и медицинска апаратура од реномирани производители.

СТОМАТОЛОГИЈА
Секторот за стоматологија и забна техника на Промедика е лидер на пазарот за материјали и опрема за стоматологија и забна техника во Македонија.

ФАРМАЦИЈА
Основна дејност на Промедика Фармација е продажба и дистрибуција на фармацевтски производи од светски реномирани производители.

МИСИЈА
на Промедика Медикал Центар е да промовира ефективни, прифатливи, достапни и интегрирани здравствени услуги како би ги задоволила потребите на клиентите и пациентите за примарна и секундарна здравствена заштита; да обезбеди услуги на модерната медицина базирана на докази; да им овозможи на сите членови на едно семејство, од најмлад до најстар, да ги решат сите проблеми со здравјето во консултација со потребниот специјалист, на едно место и за најкратко време.

ВИЗИЈА
на Промедика Медикал Центар е да стане лидер во приватното здравство и синоним за поликлиника која е секогаш во тек со новите светски трендови од областа на здравствените услуги и технологијата со што на секој свој клиент или пациент му овозможува максимално задоволување на неговите потреби и барања, во модерно опремен простор и топол амбиент, со внимателно одбран стручен кадар кој постојано се доусовршува според светските трендови.

За сите информации контактирајте не на телефонот 02 3248400.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj