Primateks

ParkingWi-Fi Zonë

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 46-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: после бензиската Мак Петрол, Триангла

  • Telefon 2: 02 2401106
  • Faksi: 02 2403803
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë më shumë se 20 vjet përfaqëson një lider në higjienën komunale, shërbimet për Dezinsektim, Deratizim dhe Dezinfektim dhesë fundmi dhe në segmentin e higjienës, sanitarisë, përzgjedhjen e zgjidhjeve të reja për përdoruesit profesional, produkte letre për përdorim profesional, mjete dhe pajisje për higjienë.

Përveç mbrojtjes nga dëmtues, Primatex në platformën e saj të produkteve ju mundëson produkte profesionale higjienike nga programi i prodhuesit më të madh botëror Deversey, që përfshin një gamë të gjerë aplikacionesh që mbulon plotësisht nivelin e lartë :
• Higjiene të duarve dhe trupit
• Higjienë të tapeteve dhe sipërfaqeve të dyshemeve
• Higjienë në kuzhinë
• Detergjentë për lavanderi profesionale
• Makina për pastrim
• Higjienë të plotë në industrinë e ushqimit dhe pijeve
• Mjete për pastrimin
• Pajisje të ndryshme për dozim dhe aplikim

Si përfaqësues dhe distributor i më shumë se 7 prodhuesve të njohur kemi zhvilluar rrjetin tonë shpërndarjes dhe staf të trajnuar profesionalisht, i cili në çdo kohë më përkushtim punon në nevojat, dëshirat dhe problemet tuaja. Së bashku përpiqemi të fitojmë besimin tuaja, të njëjtën ta konfirmojmë dhe përmirësojmë. Kjo është strategjia jonë që ne duam të pasqyrojmë. Çdo ditë po përmirësojmë dhe përmirësohemi për kryerje efikase të detyrave tona të punës. Ne besojmë në atë që bëjmë dhe gjithnjë e më shumë klientë tanë janë dëshmi e kënaqësisë dhe besimit tuaj që na konfirmoni çdo ditë.

Për një mjedis të shëndetshëm dhe të pastër!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plantella surfinia, 1L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bio Plantella leaf balm, 200ml

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bio Plantella adhesive tape

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif Prof.Cream Lemon 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Omo Prof.Active Clean 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Power Cl.Degr.conc 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Kitchen Descaler 6x2L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Furniture Polish 6x0.75L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Domestos Urinal Blocks 3kg.

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Domestos Pine Fresh 5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dom.PF.Drain Unblocker Gel 6x1L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj