Primateks

ParkingWi-Fi Zonë

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 46-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: после бензиската Мак Петрол, Триангла

  • Telefon 2: 02 2401106
  • Faksi: 02 2403803
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

1. Vijmë në adresën tuaj
2. Ne mbledhim rrobat e pista
3. Ne e kthejmë atë në mënyrë ekologjike
4. Ne e kthejmë atë në adresën tuaj sa më shpejt të jetë e mundur

Çdo copë pëlhure që vjen në duart e ekipit tonë trajtohet me butësinë, dashurinë dhe kujdesin maksimal.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plantella surfinia, 1L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bio Plantella leaf balm, 200ml

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bio Plantella adhesive tape

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif Prof.Cream Lemon 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Omo Prof.Active Clean 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Power Cl.Degr.conc 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Kitchen Descaler 6x2L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.Furniture Polish 6x0.75L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Domestos Urinal Blocks 3kg.

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Domestos Pine Fresh 5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dom.PF.Drain Unblocker Gel 6x1L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj