Приматекс

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 46-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: после бензиската Мак Петрол, Триангла

  • Телефон 2: 02 2401106
  • Факс: 02 2403803
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Со години наназад нашата компанија изгради тим на експерти кои секојдневно се вклучени во нашата експертиза соочувајќи се со различни проблеми од страна на нашите многу бројни корисници. Оваа наша експертиза ја препознаа значаен број на клиенти од најразлични профили како на пример болници, хотели, разни видови на производства за храна и пијалоци, училишта/градинки, општини и градови.

Вашето задоволство е наша цел.

Ние сме Ваш партнер за контрола и елиминирање, но не само тоа. Ние Ви помагаме да го идентифицираме проблемот и ризикот пред тој да се случи. Со нашата компанија Вие можете да бидете сигурни и заштитени од непријатниот ризик за појава на штетници.

Ние не сме задоволни, се додека и Вие не сте задоволни со нашите услуги… За чиста и поздрава околина…
повеќе
Цена со ДДВ:800 ден.

Cif Prof.Cream Lemon 2x5L

Цена со ДДВ:690 ден.

Coccolino Prof.SpringFlower 2x5L

Цена со ДДВ:990 ден.

Omo Prof.Active Clean 2x5L

Цена со ДДВ:790 ден.

Cif PF.Power Cl.Degr.conc 2x5L

Цена со ДДВ:730 ден.

Cif Prof.Dishw.ExtraStr.Lemon 2x5L

Цена со ДДВ:550 ден.

Cif PF.Kitchen Descaler 6x2L

Цена со ДДВ:295 ден.

Cif PF.Stainless Steel Polish 6x0.7 ...

Цена со ДДВ:295 ден.

Cif PF.Furniture Polish 6x0.75L

Цена со ДДВ:2.800 ден.

Domestos Urinal Blocks 3kg.

Цена со ДДВ:670 ден.

Domestos Pine Fresh 5L

Цена со ДДВ:195 ден.

Dom.PF.Drain Unblocker Gel 6x1L

Цена со ДДВ:780 ден.

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L

Цена со ДДВ:680 ден.

Cif Prof. APC Lemon Fresh 2x5L

Цена со ДДВ:550 ден.

Cif PF.Window&Multi Surface 2x5L


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи