Pressclipping


  • Address : bul.Partizanski Odredi 62 lam.C
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км

  • Telephone 2: +389 70 268208
  • Fax: +389 2 3061697
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daily News

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Clips

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Clipping


See our products at

Suggested results for your search terms:

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Rating (Rejting)


  • Address : Rade Koncar 8-a/1-3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Real public opinion and strategic communications.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Истражувањето на „Евростат“ покажува дека Македонија со речиси 40 часа неделно е четврта земја во Европа со најмногу работни часови, а зад нас се Германија, ...
сите 7 | | | веќе видена

„Џеват Ајдиновски, сопственикот и управител на фирмите должници ЏМС Транспорт и БКД-М, се огласи јавно во медиуми во врска со исплата на долговите што ги има ...
сите 31 | | | веќе видена

Концесија за користење минерални суровини имаат добиено вкупно 264 фирми во државата, а издадени се вкупно 358 вакви концесии. Површината на земјата која е ...
сите 4 | | | веќе видена

Се отвора патот македонските граѓани да заминат на работа на брод. Дел од компаниите обезбедиле вакцини и ќе ги вакцинираат во земјите каде им се закотвени ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel