Слика од локација

Фото и видео галерија

Премиум Моторс Дооел Скопје е првиот професионален дитејлинг центар за автокозметичко одржување на вашите моторни возила. Направен по сите светски стандарди, ви нудиме премиум услуга како никогаш до сега во нашата земја.

Нашата компанија се занимава со обезбедување на услуги за авто, мото и јахтинг дитејлинг, инсталација на тјунинг фолии и брендирање. Покрај тоа вршиме увоз, дистрибуција и малопродажба на професионални автокозметички препарати, акцесоари, машини и алати.

Ние сме ексклузивни претставници за американскиот бренд Chemical Guys за Република Македонија. Продажба на гуми за автомобили од брендот Torque и тешки товарни возила од брендот Marcher.

Услуги кои ги нудиме:
• Премиум перење на возила
• Детално чистење на моторниот простор
• Детално чистење и одржување на алуминиумски бандажи
• Детално хемиско чистење
• Полирање
• Автокозметички и лакерски корекции
• Заштити (нано полимерна, керамичка и фолии)
• Полирање на фарови и штоп светла
• Дитејлинг на нови возила

Дојдете и уверете се сами, ние ве очекуваме.

повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи