Пребарувањето е оптимизирано за Гостивар

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Битола
  • Гостивар
  • Прилеп
  • Пробиштип
  • Кавадарци
  • Струга
  • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
  • Картинг патеки
  • Кафе-барови и кафе-клубови
  • Базени за пливање
  • Тениски игралишта
  • Сали За Спорт
  • Мал Фудбал - Терени
  • Игротеки
  • Фитнес Центри
  • Тениски Клубови
  • Автомобилски Куќи И Салони
  • Фудбалски Клубови
  • Кошаркарски Клубови
  • Аеробик И Пилатес
  • Ресторани Од А До Ш
  • Хотели
  • Карате - Клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Писти за тркање

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Три М


  • Адреса: Индустриска Зона б.б. с.Здуње
  • Место: Гостивар

Арт картинг центар


  • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км

АКК Скопје


  • Адреса: Димитар Беровски 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Бекјард


  • Адреса: Димитрије Чуповски 25 (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Билјанини извори


  • Адреса: бул.Туристичка б.б.
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7440 км
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Вин-спорт


  • Адреса: Димитар Влахов 2
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7504 км

Градска плажа Парк


  • Адреса: Градски парк б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

Еуро старт


  • Адреса: Даме Груев 16-3/16 лок.14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Илинден 1903


  • Адреса: с.Злетово
  • Место: Пробиштип
  • Оддалеченст: ≈7479 км

Истатов


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Нов Дојран
  • Оддалеченст: ≈7560 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Јасмин-Спортска сала


  • Адреса: Западен булевар б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7500 км

Мапа

Денеска, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, присуствуваше на отворањето на јубилејната манифестација “Валандовска ...
сите 25 | | | веќе видена

Коцкањето е многу опасна работа, тоа е еден лавиринт во кој посебно младите многу лесно можат да се изгубат, велат од движењето „Анти коцкање“, кое денес на ...
сите 7 | | | веќе видена

Општина Македонска Каменица доби престижна награда за креирање добар амбиент за развој на претприемништвото во Средна и Југоисточна Европа. Наградата што ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Во рамки на Годишните средби на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Групацијата на Светската банка (СБ), делегацијата предводена од гувернерката на Народната ...
сите 105 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи