Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Пијалаци - алкохолни - трговија
 • Пијалаци - трговија на големо
 • Пијалаци - дистрибуција
 • Достава на храна
 • Храна и пијалаци - испорака
 • Дистрибутери
 • Пијалаци - Безалкохолни (Газирани) - Трговија
 • Ресторани - Пицерии
 • Пијалаци - Безалкохолни - Производство
 • Компресори - Трговија И Дистрибуција
 • Пили - Моторни
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Дисконтни Центри
 • Апарати За Домаќинство - Продавници
 • Косилки За Трева
 • Минерална Вода - Трговија
 • Пумпи И Опрема За Пумпи
 • Наводнување - Опрема И Изведување
 • Градинарски Алати, Опрема И Механизација
 • Пиво - Дистрибутери И Магацини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Пијалаци во Охрид

Аврамоски 2019


 • Адреса: Рашанец 118 С.Лескоец
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпојо


 • Адреса: Марко Нестороски 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блајос Компани


 • Адреса: Питу Гули 79
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра-Скопско


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ино Спектар


 • Адреса: с.Велмеј
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Леонардо


 • Адреса: Цар Самоил 33
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега бургер


 • Адреса: 15-ти Корпус 4
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митрески компани


 • Адреса: 15-ти Корпус 15-А
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пе-Логистик


 • Адреса: 15-Ти Корпус 99
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прова Пица (Pica to go)


 • Адреса: Партизанска 6
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Словин тем-хем


 • Адреса: Железничка 155
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Словин Билјана


 • Адреса: Железничка 155
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трифуноски 2019


 • Адреса: 15-Ти Корпус 42
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се намали вредност на биткоинот, кој за едно деноноќие има пад од скоро 4 проценти. Биткоинот сега се тргува на размена по цена од околу 49.100 долари, иако се ...
сите 32 | | | веќе видена

Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
сите 24 | | | веќе видена

Вчера попладнето, официјалниот „Твитер“ профил на Владата беше пробиен, а профилот беше преименуван во „Тесла“ – според името на компанијата за електрични ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи