Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Компресори - трговија и дистрибуција
 • Пумпи и опрема за пумпи
 • Косилки за трева
 • Генератори за струја
 • Земјоделски машини и механизација -производство и трговија
 • Градежна Механизација
 • Градинарски Алати, Опрема И Механизација
 • Трактори
 • Пили - Моторни
 • Алати - Рачен
 • Пневматски Алати
 • Заварување - Алати, Машини И Опрема
 • Камиони И Други Товарни Возила - Резервни Делови
 • Градежна Механизација - Резервни Делови
 • Електроматеријали, Делови, Инструменти И Опрема
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Градежни Машини
 • Машински Делови - Поправки
 • Хортикултура - Опрема И Услуги
 • Алати - Електричен
Повеќе филтриПомалку филтри

Компресори - трговија и дистрибуција по градови

Битола Велес Кавадарци Кичево Охрид Прилеп Скопје Струмица Тетово

Радиус (100км)

Компресори - трговија и дистрибуција

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостава

Експертс


 • Адреса: М.Т.Гологанов 149 (Иво Лола Рибар)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Експертс е специјализирано претпријатие во приватна сопственост, кое се бави со компримираниот воздух како заокружен технолошки процес, кој вклучува негово производство, третман, дистрибуција и користење. Комплетно проектирање и изведување на компресорски станици, клуч на рака; - Алуминиумски инсталации; - Компоненти од инокс.

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Дил Ком


 • Адреса: Јоска Јорданоски 65
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 16:00

ДИЛ КОМ е специјализирана компанија која во рамките на својата дејност се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес –производство третман дистрибуција и користење.


Аеротехника


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Алт


 • Адреса: Димо Хаџи Димов 177
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Девит КПС


 • Адреса: Никола Русински 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10438 км

Еулос


 • Адреса: Василевски Пат б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10539 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Минкоп


 • Адреса: Мирослав Крлежа 78 (Ѓуро Ѓаковиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 17:00

МЗТ енергетика


 • Адреса: Перо Наков 116
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10442 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Мапа

Ќе се подобри ли статусот на пензионерите? Така барем најавуваат од Министерството за труд и социјална политика. Имено, се најавува скок на минималната пензија ...
сите 42 | | | веќе видена

Процедурата за пријавувањето на инвеститорите нуклерната централа „Белене“ беше јавна и транспарентна, а сега следува детално испитување на заинтересираните ...
сите 53 | | | веќе видена

Стопанската комора организира тркалезна маса на тема: „Владеење на правото како императив за стабилни и предвидливи услови за водење бизнис“. Цел на трибината ...
сите 9 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши во писмо до неговиот косовски колега, Ендрит Шаља наведе дека очекува во текот на овие работни денови Косово да ја ...
сите 178 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи