Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Prilep
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla muzike
 • Shkolla fillore
 • Orë private (muzikë)
 • Shkolla të mesme
 • Shkolla baleti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Piano - kurse

Todor Skaloski-Tetoec


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 118
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км

Anastasija centar


 • Adresa: Shirok Sokak 61 kat.2
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

Boro Xhoni


 • Adresa: Gjorgi Trajkov p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

Darko Tasev


 • Adresa: Bul.ASNOM 84-2/17 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

shkolla muzike

Detski svet


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n., MKC
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Edu gitar


 • Adresa: Goce Dellcev 23
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla muzike

Enterprajz


 • Adresa: Vasil Gjorgov 28, përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Enver Stafai


 • Adresa: JNA 371
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla muzike

Igor Production


 • Adresa: Mirce Acev 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

shkolla muzike

Kredo


 • Adresa: Vasko Karangelleski 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Matrix


 • Adresa: Partizanska 21
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

shkolla muzike

Metodi Patçev


 • Adresa: Nikolla Karev 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Mjuzik Haus


 • Adresa: Anton Popov 23 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:30 deri më 22:30 • Sh nga 11:00 deri më 18:30

O.M.Ocka


 • Adresa: Orde Tuteski 19
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Pançe Peshev


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

Kategoritë:

shkolla muzike

Pijano Forte


 • Adresa: Vienska 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 19:00

Risto Jurikov


 • Adresa: ASNOM p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla muzike

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj