Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physical therapy
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Therapeutic massage
 • Rehabilitation centres
 • Massage salons
 • Sports Massage
 • Acupuncture
 • Polyclinics
 • Alternative Medicine - Therapies
 • Internal Medicine Practicioners & Physicians
 • Cardiology Clinics
 • Beauty Salons
 • Magnetic Resonance
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Laboratories - Diagnostic
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Cosmetic Surgery
 • Dentists
 • Dermatology Clinics
 • X-Ray Computed Tomography
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Physical therapy in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Sulejman medika


 • Address : Bukureska 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

Физикалните терапевти ги учат пациентите како да ја спречуваат или подобруваат нивната состојба, така што ќе постигнат долгорочни здравствени придобивки.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582034276_35.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Fizioplus medika


 • Address : Ferid Murati 5/1 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Специјалистичка ординација за физикална медицина и рехабилитација

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572608303_92.png?t=true&w=300&h=300

AS Fizikus


 • Address : Metodija Andonov Cento 85 lok.4 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksejov


 • Address : Pandil Siskov 2-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimedika L


 • Address : bul.ASNOM 20 (AVNOJ)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Body to balance


 • Address : Kosta Novakovik 50-2/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 12:00 to 19:00

Studio for massages, manual therapy, kinesiotherapy and much more ...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580805778_98.jpg?t=true&w=300&h=300

Ci Holistik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cryo Mk


 • Address : Petar Pop Arsov 28 lok.2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kardula


 • Address : bul.ASNOM 18-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lidija Arsovska


 • Address : Tome Arsovski 49 lok.19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Manceva-Kostik Lidija


 • Address : Volgogradska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Vaska


 • Address : Aleksandar Martulkov 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Davor Masaza


 • Address : Vasil Gjorgov
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derma Medica


 • Address : Maksim Gorki 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolores 1


 • Address : Strezovo 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endovelicus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eskulap


 • Address : Mile Pop Jordanov 58-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 22:00 • Sat from 09:00 to 15:00 • Sun from 16:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizikomed Plus


 • Address : Amdi Demir 4-a, lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iva - Belanova


 • Address : bul.V.S.Bato 2-b/2 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karas


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 155-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторната комисија донесе одлука за цените на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ.Согласно одлуката на РКЕ, малопродажните цени на бензините ...
сите 55 | | | веќе видена

Околу 25 проценти пад на платите на вработените во сместувачките капацитети регистрираше статистиката во јули. Од туристичко угостителскиот сектор велат дека е ...
сите 42 | | | веќе видена

Македонскиот ИКТ сектор во последните три години бележи постојан раст во број на компании и вработени, раст на извозот, на профитот и на приходите, покажува ...
сите 7 | | | веќе видена

Вкупните депозити во Република Северна Македонија бележат годишен раст од 5,2 проценти. Со изземање на податоците за „Еуростандард банка” АД Скопје – во ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel