Петков Дизајн


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Негорци 10
 • Место: Гевгелија


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1683033756_32.png?t=true&w=300&h=300


  Петков Дизајн со повеќе од една деценија искуство во градежната индустријата градиме репутација за извонредност, квалитет и доверливост.

  Нашиот тим од квалификувани професионалци вклучува инженери и градежни работници кои работат заедно за да ја оживеат вашата визија. Специјализирани сме за широк спектар градежни услуги, и сме посветени на почитување на договорените рокови во рамките на вашиот буџет.

  Услуги кои ги нудиме:
  • Фасади
  Изработуваме фасади кои се естетски убави, но истовремено и супер квалитетни и изрдржливи на различни надворешни услови.
  • Водоводни инсталации
  Монтираме водоводна мрежа во вашиот дом. Вршиме одвод и довод не само внатре туку и надвор во вашиот дом.
  • Молеро - Фарбарски услуги
  Од фарбање, глетување и молерисување на ѕидови до декорација со различни декоративни елементи.
  • Монтажа на ламинатни подови
  Монтажата на ламинатни подови ја вршиме експресно, а притоа и квалитетно.


  Контактирајте не за вашата потреба - проект, производ и друг вид барање. Нашиот тим ќе подготви понуда со најдобра цена, квалитет и рок за изработка според договор. Ви стоиме на располагање на телефонот 077 853 444.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи