Пребарувањето е оптимизирано за Kicevo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Persons with disabilities (visually impaired people) - organizations
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Persons with disabilities (visually impaired people) - organizations по градови

Kavadarci Kicevo Kocani Stip

Радиус (100км)

Persons with disabilities (visually impaired people) - organizations

Union of Blind of the city of Kicevo (Sojuz na slepi na grad Kicevo)


 • Address : Janko Mihajlloski b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Blind persons (Zdruzenie na slepi lica)


 • Address : Goce Delcev 7-a
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Blind persons-Kavadarci


 • Address : 7-mi Septemvri b.b.
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie na slepite lica


 • Address : Sutjeska 43-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel